KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12296451
nr 1229 6451
Evy Låås
(1923-1999), Sverige
Blandteknik, Diorama, Signerad. Motivet: 45x36
Evy Låås, född 1923, död 1999, svensk målare, tecknare och författare.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 januari 2019
kl 20:17:04
21/1 09:29:49
Evy Låås
Läs mer om Evy Låås